38451020 - 051

تلفن تماس دفتر

مشهـد، فلسطین 19

بین شهیدان قادری 4 و 6 پلاک 56

11reasonsthailand

لغو قرنطینه اجباری و شرایط ورود و خروج به تایلند

احتراما با توجه به تغییر قوانین ورودی از طریق مرزهای هوایی به شهر بانکوک از تاریخ ۰۱.NOV.2021 شرایط پذیرش مسافر در این مسیر را به استحضار میرساند:
در حال حاضر مسافران ایرانی برای پرواز به بانکوک جزو برنامه Sandbox قرار می گیرند که شرایط ورودی آنها به شرح ذیل می باشد:
مدارک مورد نیاز که می بایست پیش از ورود به بانکوک تهیه گردد
– کارت یا مدرک واکسیناسون دال بر انجام هر دو دوز واکسیناسیون با یکی از واکسن های تایید شده که از انجام آخرین مرحله واکسیناسیون حداقل ۱۴ روز گذشته باشد.
– برای کسانی که در ۳ ماه قبل از پرواز به بانکوک به بیماری کرونا مبتلا شده اند ، می بایست حداقل ۱ دوز از واکسن های مورد تایید را ۱۴ روز پیش از سفر دریافت کنند و مدارک پزشکی مبنی بر بهبودی کامل خود را به همراه داشته باشند.
– مسافرانی که کمتر از ۱۸ سال سن دارند و با والدین خود مسافرت میکنند از الزامات واکسیناسیون معاف هستند.
– تمامی مسافران می بایست گواهی پزشکی با نتیجه ی آزمایش RT-PCR منفی که بیانگر عدم آلودگی شخص به ویروس کووید-۱۹ است و حداکثر ۷۲ ساعت قبل از پرواز توسط یکی از آزمایشگاههای مورد تایید وزارت بهداشت انجام شده باشد را به همراه داشته باشند.
– به همراه داشتن مدرک تاییدیه ی پرداخت هزینه اقامت در هتل های SHA+ و آزمایش RT-PCR.
– داشتنن بیمه ی درمانی با پوشش حداقل ۵۰۰۰۰ دلار.

۱) برای گرفتن Thailand Pass QR code به سایت tp.consular.go.th مراجعه کنید.
۲) منتظر بمانید تا مدارک واکسیناسیون، پرداختی هزینه هتل و نتیجه آزمایش RT-PCR شما تایید شود.
۳) پس از تایید، Thailand Pass QR code خود را دریافت کنید.

در زمان ورود

– Thailand Pass QR code خود را به مامور کنترل سلامت فرودگاه ارائه نموده و پس از تایید شدن مدارک، باقی مراحل ورودی را انجام دهید.
– آزمایش RT-PCR کووید-۱۹ را در هتل محل اقامت و یا مراکز تست تعیین شده انجام دهید (کودکان زیر ۶ سال آزمایش بزاق خواهند داد.)
– با وسایل نقلیه ی تعیین شده به هتل محل اقامت خود بروید. (فاصله ی فرودگاه تا هتل کمتر از ۵ ساعت می باشد)
– برنامه ی MorChanna را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید.
– تا زمان رسیدن نتیجه¬ی آزمایش در هتل منتظر بمانید.

در طول اقامت

– شما تا ۷ روز اجازه خروج از مقاصد Sandbox را ندارید و چنانچه برنامه ای برای ادامه ی سفر به مقاصد دیگر در کشور تایلند را دارید، می بایست حداقل تا ۷ روز نخست را در مقاصد Sandbox باقی بمانید و سپس به مقاصد دیگر سفر کنید.
– چنانچه برنامه سفر شما کمتر از از ۷ روز می باشد، خروج شما می بایست در اسرع وقت با یک پرواز مستقیم به یک کشور دیگر باشد.
– همه ی مسافران ملزم به انجام دو آزمایش COVID-19 می باشند: نخستین آزمایش در بدو ورود از طریق RT-PCR و دومین آزمایش با متد ATK در مراکز تعیین شده در روز ششم یا هفتم اقامت می باشد.
– رعایت موارد D-M-H-T-T-A الزامی می باشد. ( فاصله اجتماعی :D-Distancing، پوشیدن ماسک: , M-Mask Wearing، شستشوی دست : H–Handwashing، بررسی دمای بدن : T-Temperature Check، تست کووید T-Testing for COVID : ، برنامه هشدار : A – Alert application )

در هنگام خروج

۴) پس از پایان ۷ روز اقامت در یکی از ۱۷ مقصد Sandbox ، می توانید آزادانه به تمام مقاصد در تایلند سفر کنید. با این حال، به مسافران توصیه می شود که راهنمایی ها و تدابیر پیش بینی شده در استان یا کشور مقصد را دنبال کنند.

منبع: airc.ir

اشتراک گذاری این مطلب

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *