38451020 - 051

تلفن تماس دفتر

مشهـد، فلسطین 19

بین شهیدان قادری 4 و 6 پلاک 56

dubai-palm-island-1

رستوران هیجان انگیز دبی

رستوران شام در آسمان

شهر دبی در امارات متحده ی عربی جز یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری در بین میلیون های گردشگر است و سالانه مسافران زیادی از سراسر جهان به سمت خود جذب می کند.

با توجه به پیشرفت هایی که این شهر در حوزه گردشگری داشته، رستوران دینر این د اسکای دبی که به معنای واقعی کلمه هیجان و لذت را برای مسافران فراهم می آورد یکی از جاذبه هایی است که در سفر به دبی رفتن به آن به شدت پیشنهاد می شود.

تصور کنید در حین صرف غذا در آسمان معلق باشید..

رستوران دینر این د اسکای دبی در سه وعده غذایی (ناهار،عصرانه و شام) از مسافران پذیرایی می کنه و برای ورود به آن هیچ پله و دری وجود ندارد.

چرا که با یک سازه و برج رو به رو نیستید، بلکه تنها یک صفحه مجهز و بزرگ به همراه صندلی های چرمی و یک میز در برابر خود می بینید. از زمانی که شما وارد این صفحه می شوید و بر روی صندلی های خودتان می نشینید، تنها باید کمربند خود را ببندید و لحظاتی بعد یک چرثقیل برجی شما را از روی زمین بلند می کند و تا ارتفاع ۵۰ متری بالا می برد و میان زمین و آسمان رها می کند.

این رستوران تنها ظرفیت پذیرش ۲۲ نفر را دارد و در زمان رفتن به آن احساس بودن در یک رستوران خصوص را خواهید داشت؛ برای مهمانی های خانوادگی و جمع های دوستانه این رستوران یکی از بهترین گزینه های انتخابی می تواند باشد. بیشتر غذاهای رستوران دینر این د اسکای دبی نیز از آشپزها و غذاهای هتل ۵ ستاره وستین دبی مینا صیاحی (Westin Hotel Mina seyahi) استفاده می کند.

زمان مناسب برای صرف غذا در رستوران دینر این د اسکای دبی

رستوران دینر این د اسکای دبی در فضایی کاملا باز قرار دارد و به همین دلیل در هر زمان که خواستید امکان مراجعه به این رستوران وجود ندارد.

در واقع این رستوران هر سال از ماه نوامبر (آبان) تا می (اردیبهشت) به روی عموم مردم بازگشایی می شود و دلیلش هم مساعد بودن شرایط آب و هوایی است. مدت زمانی که برای صرف شام و ناهار در این رستوران خواهید داشت، ۱۰۰ دقیقه بوده و برای عصرانه نزدیک به ۹۰ می باشد.

توجه داشته باشید! با این که رستوران زمان در نظر گرفته شده برای رفتن به سمت دینر این د اسکای دبی، بهترین زمان سفر به دبی است اما به هر دلیلی که شرایط آب و هوایی پیش بینی نشده ای در این شهر به وجود بیاید، اگر بیمه آب و هوایی خریداری کرده باشید تمامی هزینه ی شما برای رزرو صندلی در این رستوران به طول کامل بهتان باز گردانده خواهد شد.

امنیت در رستوران دینر این د اسکای دبی

طراحی و ساخت تمامی سطح این رستوران هوایی استاندار بوده و توسط یکی از معروف ترین شرکت های بین المللی به نام توو راینلند (TÜV Rheinland) نیز تایید شده است.

تمام بخش های آن مانند کمربند و صندلی تا جرثقیل رستوران تحت نظر یک شرکت بلژیکی ساخته و کنترل شده است.

توجه به امنیت مسافران و خدمه این رستوران از طرف مدیریت این رستوران به اندازه ای بالا و سختگیرانه بوده که سبب شده در بیش از ۴۰ کشور دنیا رستوران دینر این د اسکای دارای شعبه باشد.

منوی رستوران دینر این د اسکای دبی

در رستوران دینر این د اسکای در دبی، ۳ وعده ی غذایی (ناهار، عصرانه و شام) سرو می شود و منوهای غذایی آن شامل منوی ناهار، شام، پیش غذا، وعده اصلی و دسر نیز می شود؛ در منوی عصرانه گزینه هایی چون نوشیدنی گرم، انواعی از کیک و شیرینی و طیفی از ساندویچ های مختلف به چشم می خورد.

لازم به ذکر است که بگوییم که در وعده ی شامل رستوران دینر این د اسکای دبی، نمایش جادویی که به آن شعبده بازی هم گفته می شود نیز برگزار می شود، توجه داشته باشید که برای این نمایش هزینه جداگانه ای لازم به پرداخت نیست و هزینه آن با هزینه شام محاسبه می شود.

برای رزرو صندلی و تاریخ رفتن به این رستوران می توانید به سایت رستوران دینر این د اسکای دبی مراجعه کنید.

نکات لازم قبل از ورود به رستوران دینر این د اسکای دبی

  • شما باید نزدیک به ۴۵ دقیقه زودتر از زمانی که برای رفتن به این رستوران در نظر گرفته در آن حضور داشته باشید. لازم به ذکر است که بگوییم یک سالن انتظار برای استراحت و انتظار مشتریان رستوران دینر این د اسکای دبی فراهم آورده شده تا بتوانند زمانی که منتظر ورود به این رستوران هوایی هستند را در آن سپری کنند. مدت زمانی که در این سالن انتظار هستید، نکاتی هم برای رعایت امنیت حضور در این رستوران به شما گفته می شود.
  • تایید حضور شما در این رستورن به ایمیلتان ارسال خواهد شد، پس به هنگام مراجعه در روز مشخص شده لازم است تا این تاییدیه را حتما همراه خود داشته باشید. در صورتی که فرزندی به همراه دارید وی می بایست قدش ۱۳۵ سانتی متر باشد.
  • از مدت زمان ۹۰ دقیقه ای که برای صرف ناهار و عصرانه در نظر گرفته شده، ۳۰ دقیقه آن صرف نشستن و برخاستن میهمانان می شود و ۶۰ دقیقه آن مربوط به صرف غذا نیز می باشد.در زمان شام برنامه ریزی زمانی قدری متفاوت است به این ترتیب که در ۷۰ دقیقه شام سرو و مراسم شعبده بازی برگزار می شود و ۳۰ دقیقه نیز به سوار و پیاده شدن اختصاص دارد.
  • حتما یک ایمیل معتبر که روزانه آن را چک می کنید را برای رزرو جا در این رستوران ارائه دهید، چرا که گاهی ممکن است مکان رستوران دینر این د اسکای جابه جا شود و در این صورت اطلاع رسانی از طریق ایمیل به شما ارائه خواهد شد.
  •  توجه داشته باشید! که به دلیل جا به جایی مکان از شرکت در برنامه بازماندید، هزینه ای به شما برگردانده نمی شود.
  • امکان ورود افراد کم توان جسمی به این رستوران وجود دارد، اما حتما از قبل به مسئولان این مجموعه اطلاع رسانی کنید تا شرایط لازم را برای شما و میهمانتان فراهم بیاورند.
  • از لحاظ پوشش محدودیتی برای شما وجود ندارد، اما توجه داشته باشید که به دلیل قرارگیری این رستوران در ارتفاعات به خصوص اگر برای شام رفته باشید ممکن سرد باشد، از همین رو به فکر چنین شرایطی نیز باشید.
  • رستوران دینر این د اسکای معمولا در حدود ۴۵ تا ۵۰ متر از زمین فاصله می گیرد که البته این موضوع بسته به وزش باد می تواند قدری متفاوت باشد.
  •  خانم های باردار، اجازه رزرو صندلی و صرف غذا در رستوران دینر این د اسکای دبی را ندارند.

اشتراک گذاری این مطلب

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *